V petek 21. 3. 2014  bo   športni dan – pohod za  sedme razrede.  Odpravimo se na Rašico ob 7.30, pred šolo. Prihod nazaj v šolo je ob 12. 30.

Malica vzamemo s seboj. Kosilo je v šoli. Ne nosite sladkarij in slanih prigrizkov. S seboj lahko vzamete energetsko tablico, vodo in sendvič tisti, ki niste naročeni na kosilo.

Škofljica, 19.3.2014                                                                                                                                                                                                                                 Vodja: Tanja Gabrijel